На Вінниччині жінка вирощує тропічні фрукти.


Жителька села Яришів на Вінниччині, Альона Раку, вирощує тропічні фрукти і ділиться своїм успішним досвідом з розведення цитрусових, інжиру, маракуї та папаї. Протягом понад 20 років вона отримує вражаючі врожаї на своєму господарстві.
Особливу увагу вона звертає на вирощування інжиру, яке потребує уважного ставлення, особливо в зимовий період. Альона вирощує кілька сортів цього дерева як у теплиці, так і на відкритій землі, отримуючи стабільно два врожаї річно.
«Сортів у нас є 5-6. Це ми були разом з чоловіком на Закарпатті, і з нами там поділилися живцями. Доволі гарний сорт. Ми продовжуємо його культивувати, бо він прижився на нашій території. Проблема полягає в тому, що інжир у наших регіонах може вимерзати взимку, тому головна мета – зберегти пагони. Інжир дає два урожаї. Це досить непримхлива рослина, єдина проблема – це морози. Вона практично самостійно росте», – пояснила Раку.
Досвід у вирощуванні тропічних фруктів від Альони Раку
Альона Раку продовжує активно розвивати вирощування тропічних фруктів на Вінниччині, демонструючи, що сприятливий клімат робить цю справу все більш реалістичною. Її досвід може бути в пригоді для інших фермерів, які бажають спробувати вирощування екзотичних культур на українських землях.
У рівнинній місцевості Вінниччини жителька села Яришів отримує вражаючі врожаї тропічних фруктів, показуючи, що вирощування цих культур можливе в Україні завдяки власному досвіду та ретельному догляду. Її історія може надихнути інших фермерів спробувати щось нове та неординарне на своїй землі.
Читайте також
- Горить будинок, є поранений — наслідки атаки на Запоріжжя
- У Запорізькій області чутно вибухи — коментар ОВА
- У Ростовській області після удару БпЛА затримуються 75 поїздів
- На Харківщині велосипедист потрапив під удар FPV-дрона
- ДТП у Києві — Mercedes вилетів на терасу кафе, є постраждала
- Пожежа біля ЗАЕС, пів області без світла — чи є загроза радіації